Showbiz

Sezoni i 5-të i “La Casa de Papel” nuk do të publikohet në maj

Sezoni i 5-të i “La Casa de Papel” nuk do të publikohet në maj
 

Seritë e famshme të “La Casa de Papel” me sezonin e ri do të shfaqen në Netflix, por bazuar në atë që shihet deri tash, ka mundësi që lansimi do të vonohet.

Netflixi ka publikuar listën e filmave të ri dhe serive që do të shfaqen në maj dhe sezoni 5 i “La Casa de Papel” nuk është në këtë listë.