Showbiz

Lil Nas X shpreh dëshirën për bashkëpunim me yjet Rihanna dhe Bad Bunny

Lil Nas X shpreh dëshirën për bashkëpunim me yjet Rihanna dhe Bad Bunny
Foto: AP/Associated Press
 

Lil Nas X i përmendi emrat e yjeve Rihanna dhe Bad Bunny, kur u pyet se me kë do të dëshironte ta realizojë një remix të këngës së tij të fundit, “Montero (Call Me By My Name)”.

Ky projekt i solli suksese të jashtëzakonshme reperit, duke u pozicionuar në vendin e parë të toplistës “Billboard” të 100 këngëve më të mira.