Showbiz

Jorja Smith paralajmëron projektin e ri muzikor

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtarja Jorja Smith e ka paralajmëruar projektin e saj të parë muzikor në dy vjetët e fundit, si dhe e ka ndarë me fansat këngën e re me titull “Gone”.

“Be Right Back” do të jetë projekti i parë i kantautores britanike, i cili vjen pas lansimit të albumit debutues të vitit 2019, “Lost & Found”.