Showbiz

The Weeknd dhe Ariana Grande do të bashkëpunojnë në një këngë remix

 

The Weeknd duket se do ta realizojë një remix të këngës së tij “Save Your Tears”, në bashkëpunim me këngëtaren Ariana Grande.

Thashethemet rreth këtij remixi të hitit të këngëtarit kanadez ka kohë që po qarkullojnë online, por të hënën më 19 prill, The Weeknd e ndau një video në Instagramin e tij përmes së cilës e paralajmëroi projektin e përbashkët me Granden.