Showbiz

Bebe Rexha sjell me videoklip këngën “Sabotage”

Foto: Bebe Rexha/Facebook
 

Bebe Rexha ka publikuar sot në orët e hershme të mëngjesit këngën më të re me videoklip, të titulluar “Sabotage”.

Kënga është baladë dhe flet për dashurinë ndërkohë që në videoklip, këngëtarja shqiptare shfaqet mes luleve e zjarrit, kryesisht në errësirë.