Showbiz

Katy Perry dhe Miranda Kerr folën për familjen e tyre moderne

 

Ylli i njohur i muzikës, Katy Perry ka folur hapur për familjen e saj moderne me të fejuarin Orlando Blum, dhe ish-gruan e tij Miranda Kerr.

Këngëtarja 36-vjeçare, Perry iu bashkua modeles 37-vjeçare Kerr, e cila ishte e martuar për tri vjet me Blumin dhe e kanë një djalë 10-vjeçar së bashkë, në një lidhje të drejtpërdrejt në Instagram, për të diskutuar për eksperiencën e të qenit nënë dhe jetët e raportet mes tyre.