Showbiz

Jennifer Aniston është duke e adoptuar një vajzë

Jennifer Aniston është duke e adoptuar një vajzë
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli 52-vjeçar i kinematografisë, Jennifer Aniston, ka qenë e martuar dy herë, me aktorët Brad Pitt dhe Justin Theroux, por asnjëherë nuk ka pasur fëmijë. Por tani ka filluar të qarkullojë lajmi se aktorja do të bëhet shumë shpejtë nënë, përmes adoptimit të një foshnjeje.

Sipas disa burimeve, Aniston duket se ka vendosur ta adoptojë një vajzë nga jetimorja “Casa Hogar Sion” në Meksikë, të cilën ka kohë që e ka ndihmuar me donacione.