Showbiz

Reperi Kid Cudi performoi i veshur me fustan me lule në emisionin “SNL”

Reperi Kid Cudi performoi i veshur me fustan me lule në emisionin “SNL”
 

Gardëroba e reperit Kid Cudi në performancat e shout “Saturday Night Live” gjatë kësaja fundjave, e rrëmbyen vëmendjen e publikut mbarë botëror.

Me të dalë në skenë për ta interpretuar këngën e parë, “Tequila Shots”, reperi kishte zgjedhur ta veshë një bluzë me fotografinë e aktorit të ndjerë komik, Chris Farley. Fansat e vunë re edhe xhemperin e gjelbër që ai e kishte veshur sipër bluzës, dhe i cili ngjason shumë e xhemperin ikonik të muzikantit të ndjerë, Kurt Cobain.