Showbiz

Princi Harry mbërrin në Britani të Madhe për varrimin e gjyshit të tij

Princi Harry mbërrin në Britani të Madhe për varrimin e gjyshit të tij
 

Princi Harry është kthyer në Britani të Madhe për të marrë pjesë në varrimin e gjyshit të tij, Princit Philip i cili ka vdekur të premten në moshën 99-vjeçare.

Revista “People” ka konfirmuar se Harry ka arritur të dielën nga Kalifornia, ku po jeton me bashkëshorten Meghan Markle dhe djalin e tyre dy vjeçar, Archie.