Showbiz

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

 

Jennifer Lopez është duke shfrytëzuar mirë pushimin nga xhirimet e filmit më të ri “Shotgun Wedding”.

Këngëtarja 51-vjeçare ka shpërndarë së fundmi në rrjetet sociale një seri të fotografive dhe ajo që u ka rënë në sy fansave të saj është se asaj i mungon unaza e fejesës.