Showbiz

Bebe Rexha do të performojë në ngjarjen e njohur “WrestleMania” gjatë fundjavës

Bebe Rexha do të performojë në ngjarjen e njohur “WrestleMania” gjatë fundjavës
 

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore, Bebe Rexha, do të performojë himnin patriotik në ceremoninë e hapjes së ngjarjes në sportin e mundjes argëtuese, “WrestleMania”.

Ngjarja zhvillohet live të dielën, në stadiumin “Raymond James” në Tampa Bay të Floridës.