Showbiz

Reperi Rick Ross paralajmëron album të përbashkët me yllin e muzikës Drake

Reperi Rick Ross paralajmëron album të përbashkët me yllin e muzikës Drake
Foto: AP/Associated Press
 

Reperi dhe kantautori, Rick Ross, ka bërë të ditur se një album bashkëpunues me yllin e muzikës Drake, ka mundësi të realizohet së shpejti.

Të hënën më 5 mars, Drake e publikoi EP albumin e ri të ri me titull, “Scary Hours 2”, dhe kënga e fundit në projektin i cili i përmban tri këngë gjithsej, “Lemon Pepper Freestyle”, reperi kanadez ka bashkëpunuar me mikun dhe kolegun e tij Ross.