Showbiz

Ariana Grande i bashkohet jurisë së “The Voice”

Foto: Ilustrim
 

Ylli i muzikës pop, Ariana Grande, do të zë njërën nga karriget e “The Voice” këtë vit.

Grande do të jetë pjesë e jurisë bashkë me Blake Shelton, Kelli Clarkson dhe John Legend.