Showbiz

Miley Cyrus me të dashur të ri?

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Miley Cyrus dhe rokeri Yungblud dukeshin të afërt me njëri-tjetrin në një takim javën e kaluar në bulevardin “Sunset Strip”, por burime të afërta të yjeve thonë se ata nuk janë çift.

“Ata nuk kanë raporte romantike. Yungblud ka një kohë që është në lidhje dashurie me këngëtaren, Jesse Jo Stark, dhe lidhja e tyre është mjaft serioze”, citohet të ketë thënë një burim.