Butrint Imeri sjell “Bella”

19 qershor 2017 20:49

Këngëtari i njohur Butrint Imeri ka publikuar projektin më të ri me titull “Bella”.

Kënga e re vjen pas “Mona Lisa”.

Për këtë këngë, Butrinti ka bashkëpunuar me BigDeal Records dhe Entermedian.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme