Showbiz

Lana Del Rey do të sjellë albumin e ri këtë verë

 

Lana Del Rey ka bërë të ditur se këtë verë do të hedh në treg albumin e saj më të ri.

Këngëtarja amerikane 35 vjeçare po ashtu ka thënë se kënga e saj më e re do të lansohet më 1 qershor dhe do të sfidojë akuzat ndaj sa për “përvetësim kulturor dhe promovim të abuzimit në familje”.