Showbiz

Nicolas Cage martohet me të dashurën e tij tridhjetë vjet më të re

Nicolas Cage martohet me të dashurën e tij tridhjetë vjet më të re
Foto: Daily Mail
 

Nicolas Cage është martuar për të pestën herë, muajin e kaluar.

Aktori 56 vjeçar ka lidhur kurorë me të dashurën e tij 26 vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Los Angjelos, në të cilën ishin të pranishëm edhe ish-gruaja e tij dhe fëmijët.