Showbiz

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri
 

Bebe Rexha pritet që më 5 mars të publikojë këngën dhe klipin e saj më të ri.

Kënga e cila do të titullohet “Sacrifice” pritet të bëjë bujë edhe për klipin e saj në të cilin, këngëtarja me origjinë nga Shqipëria do të ketë një paraqitje si asnjëherë më parë.