Showbiz

Ava Max me performancë të mahnitshme në “Jimmy Kimmel Live”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Katër ditë më parë, Ava Max, e lansoi videorpojektin e ri muzikor me titull “My Head & My Heart”, i cili u mirëprit nga fansat e këngëtares dhe i morri më shumë se 2 milionë klikime në platformën YouTube.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare gjithashtu e promovoi këngën e re në emisionin shumë të ndjekur amerikan, “Jimmy Kimmel Live”, me ç’rast e solli një performancë fantastike live.