Showbiz

Gal Gadot shtatzënë për herë të tretë

Gal Gadot shtatzënë për herë të tretë
Foto: AP/Associated Press
 

Aktorja e njohur izraelite, Gal Gadot, është shtatzënë me fëmijën e tretë.

Bukuroshja 35-vjeçare e cila njihet për portretizimin e superheroinës Wonder Woman në filmat e njohur hollywoodian, e konfirmoi lajmin e shtatzënisë duke e postuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet përkrah bashkëshortit dhe fëmijëve të saj të cilët ia ledhatojnë barkun e fryrë. E fotografinë, aktorja e shoqëron me mbishkrimin: “Ja ku po shkojmë sërish”.