Showbiz

R. Kelly e ka marrë vaksinën anti-COVID 19

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i hitit “Ignition”, aktualisht gjendet në një burg në Illinois teksa po pret të fillojnë seancat gjyqësore në Çikago dhe New York, me ç’rast ai akuzohet për abuzim seksual të disa vajzave të mitura, prodhim të pornografisë me fëmijë dhe shkatërrim të provave.

Të dielën u bë i ditur lajmi se këngëtari i famshëm amerikan, është bërë një prej 63 të burgosurve i cili i ka pranuar të dyja vaksinat kundër COVID-19.