Showbiz

Jessie J konfirmon lidhjen e re

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Jessie J e ka konfirmuar lidhjen e re romantike me valltarin Max Pham, duke i postuar disa foto në rrjetet sociale, katër muaj pas ndarjes nga aktori Channing Tatum.

Këngëtarja 32-vjeçare shihet në përqafimin e të dashurit të ri, dhe çifti duket mjaft i lumtur përkrahë njëri-tjetrit.