Showbiz

Publikohen pamjet e para të intervistës ekskluzive të çiftit Harry dhe Meghan

Publikohen pamjet e para të intervistës ekskluzive të çiftit Harry dhe Meghan
 

Është publikuar promoja e intervistës ekskluzive të Princit Harry dhe dukeshës Meghan Markle, me prezantuesen ikonike televizive, Oprah Winfrey.

Në klipin 30 sekondash, Winfrey dëgjohet duke thënë se intervista është e përgjithshme dhe nuk ka tema të cilat është e ndaluar të diskutohen.