Showbiz

Mosmarrëveshjet rreth pushimeve verore, shkaku i vërtetë i ndarjes së Kim nga Kanye West

 

Më në fund është bërë i ditur shkaku i vërtetë që ka shtyrë Kim Kardashian të kërkojë divorcin nga bashkëshorti i saj Kanye West.

The Sun ka siguruar nga gjykata amerikane dokumentet e kërkesës për divorc të Kimit, dhe sipas tyre, shkaku për prishjen e marrëdhënies mes çiftit ishte bërë një konfrontim që ata të dy kishin pasur verën e kaluar për atë se ku do t’i kalonin pushimet verore me fëmijët.