Showbiz

Jennifer Lopez publikon fotografi me fustan nusërie

Jennifer Lopez publikon fotografi me fustan nusërie
 

Jennifer Lopez ka ndezur rrjetet sociale duke publikuar një fotografi me fustan nusërie.

Këngëtarja dhe aktorja e cila është e njohur për shumë martesa në të kaluarën, pritet që së shpejti të bëhet edhe zyrtarisht bashkëshortja e sportistit amerikan të bejsbollit, Alex Rodriguez.