Showbiz

Idris Elba paralajmëron këngë me reperen Megan Thee Stallion

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Idris Elba e ka paralajmëruar një bashkëpunim të radhës me rep artisten, Megan Thee Stallion.

Në një intervistë për emisionin “The All-New Capital weekender” në radiostacionin “CapitalFM”, aktori dhe DJ i njohur britanik tha se gjatë pandemisë ka punuar shumë rreth realizimit të disa këngëve të reja, përfshirë këtu bashkëpunimet me artistë të tillë si Megan Thee Stallion, Davido dhe Franky Wah.