Showbiz

Kanye West nuk po mund ta pranojë ndarjen, Kim ishte vajza e ëndrrave të tij

 

Kanye West është duke kaluar kohë shumë të vështirë për shkak të fillimit të procesit të divorcit me bashkëshorten e tij Kim Kardashian.

Thuher se reperi 43 vjeçar është larguar nga të gjithë dhe nuk po komunikon pothuajse me askënd pasi ka marrë vesh se Kim tashmë ka aplikuar për divorc nga ai.