Showbiz

Fejohet ylli televiziv Paris Hilton, për herë të katërt

 

Paris Hilton, ikona e modës dhe televizionit është fejuar me të dashurin e saj Carter Reum, në një ceremoni private në ambient tropikal në një ishull.

Këtë lajm e ka bërë të ditur edhe vet Hilton, duke publikuar disa fotografi të ëmbla nga momenti i ceremonisë, ku shihet çifti i veshur komplet në të bardha.