Showbiz

Harry dhe Maghan do të intervistohen ekskluzivisht nga Oprah Winfrey

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Princi Harry dhe Dukesha Meghan, do ta realizojnë një intervistë speciale 90-minutëshe me ikonën e televizionit, Oprah Winfrey.

Duka dhe Dukesha e Sussexit të cilët të dielën më 14 shkurt e bënë të ditur lajmin se janë në pritje të fëmijës së dytë së bashku, do të bashkëbisedojnë me yllin televiziv në një emision ekskluziv i cili do të transmetohet më 7 mars në CBS.