Showbiz

Rita Ora fshin fotografitë nga Instagrami, paralajmëron projektin e ri muzikor

 

Këngëtarja me prejardhje Kosovare dhe famë botërore, Rita Ora, i ka fshirë të gjitha fotografitë nga faqja e saj në Instagram.

Tani 16 milion ndjekësit e saj mund ta shohin një foto të vetme e cila e është paralajmërimi për projektin e saj të ri muzikor.