Showbiz

Blake Lively kishte pasiguri për trupin e saj pas lindjes së fëmijës së tretë

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Edhe pse shquhet si një prej të famshmeve më të bukura dhe më në trend me modën, Blake Lively, së fundmi ka folur hapur për trupin e saj pas lindjes së fëmijës së tretë me aktorin, Ryan Reynolds.

Ylli i serisë “Gossip Girl” ka treguar se pas sjelljes në jetë të vajzës së tretë, kishte përjetuar pasiguri rreth figurës së saj pasi është detyruar ta ndërrojë tërësisht gardërobën.