Showbiz

Mel Gibson del pa maskë dhe nuk respekton distancën sociale

Mel Gibson del pa maskë dhe nuk respekton distancën sociale
 

Mel Gibson ka injoruar masat anti-Covid të Kalifornisë duke shëtitur në Malibu pa maskë dhe duke mos respektuar distancën fizike.

Aktori i famshëm 65 vjeçar ishte në një park lojërash me fëmijët e tij të vegjël me ç’rast po rrinte shumë afër dhe po bisedonte me prindër të tjerë të cilët po ashtu nuk mbanin maska, shkruan Daily Mail.