Showbiz

Olivia Rodrigo vazhdon t’i dominojë toplistat muzikore në Britani të Madhe

Olivia Rodrigo vazhdon t’i dominojë toplistat muzikore në Britani të Madhe
Foto: AP/Associated Press
 

Po vazhdon suksesi i këngëtares së re Olivia Rodrigo në Britani të Madhe, ku kënga e saj debutuese, “Drivers License”, ka arritur t’i kryesojë toplistat e këngëve më të mira për të dytën javë me radhë.

Këngëtarja dhe aktorja tinejxhere nga Kalifornia, me lehtësi e ka marrë titullin triumfues falë performancës së mirë në shitje.