Showbiz

Bradley Cooper dhe Irina Shayk kalojnë kohë së bashku për vajzën e tyre Lean

Bradley Cooper dhe Irina Shayk kalojnë kohë së bashku për vajzën e tyre Lean
Foto: BackGrid
 

Bradley Cooper dhe Irina Shayk dukeshin si shokë të mirë pasi kaluan një pasdite së bashku me vajzën e tyre tre vjeçare, Lea, në New York.

Aktori dhe modelja të cilët ishin në lidhje për katër vjet derisa në vitin 2019 u ndanë, dukeshin si një familje e vërtetë duke kaluar kohë së bashku për tu kthyer më pas në shtëpinë e Cooper në Manhatan, shkruan DM.