Showbiz

Jennifer Lopez dhe Kamala Harris janë fanse të njëra-tjetrës

Jennifer Lopez dhe Kamala Harris janë fanse të njëra-tjetrës
 

Jennifer Lopez pati një paraqitje të mahnitshme dje në ceremoninë e inaugurimit të Joe Bidenit, president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Këngëtarja amerikane u shfaq e veshur krejt në të bardha dhe me shumë stil në ngjarjen e madhe, ku këndoi këngët “This is your land” dhe “America the beautiful”.