Showbiz

Amy Adams protagoniste e filmit “The Woman in the Window”

Amy Adams protagoniste e filmit “The Woman in the Window”
 

Filmi i ri i aktores Amy Adams, “The Woman in the Window”, së shpejti do të lansohet në platformën Netflix.

Trileri i vonuar tashmë ishte planifikuar të lansohej nga “Disney”, por më pas është transferuar në platformën gjigante digjitale, dhe tashmë nuk do të ketë lansim nëpër kinema shkaku i pandemisë së koronavirusit.