Showbiz

Robbie Williams paralajmëron duet të ri me këngëtaren Kylie Minogue

Robbie Williams paralajmëron duet të ri me këngëtaren Kylie Minogue
 

Ylli i hitit “Angels”, Robbie Williams, i ka ngacmuar fansat e tij, duke e paralajmëruar një duet të mundshëm me yllin e muzikës pop, Kylie Monigue.

Këngëtari britanik dhe artistja e njohur australiane, në të kaluarën kanë bashkëpunuar rreth këngës së suksesshme të vitit 2000, “Kids”.