Showbiz

Rita Ora tejkalon kritikat, por dyshohet se ka ngecur në Bullgari

 

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, së fundmi është përballur me kritika nga fansat për thyerjen e rregullave të izolimit me qëllim që të festojë ditëlindjen e 30-të e një ceremoni të mbajtur në Londër. Mirëpo, Ora ka tejkaluar këtë dramë, duke postuar një seri fotografish për një fushatë reklamuese. Ajo është shfaqur me grim dhe kostume të bardha.

Në këto fotografi ishte e ulur në një krevat lëkure dhe dyshohet se është ngujuar në Bullgari për ditët festive, shkaku i masave të udhëtimit.