Showbiz

Brad Pitt pritet t’i kalojë Krishtlindjet me tre fëmijët e tij

Brad Pitt pritet t’i kalojë Krishtlindjet me tre fëmijët e tij
Foto: AP/Associated Press
 

Aktori i njohur hollywoodian, Brad Pitt, do ta kalojë një pjesë të festave të fundvitit me tre fëmijët e tij biologjik, Shiloh, Knox dhe Vivienne, pavarësisht betejës së ashpër ligjore rreth kujdestarisë së fëmijëve, me ish-bashkëshorten e tij Angelina Jolie.

Sidoqoftë, vizita e aktorit me fëmijët e tij do të jetë e limituar me ç’rast do të kenë mundësi të festojnë së bashku, vetëm në natën e Krishtlindjeve.