Showbiz

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson shijojnë darkë private në Boston

 

Ylli i “Keeping Up with the Kardashians” u bashkua me të dashurin e saj në Boston.

36-vjeçarja kaloi natën me basketbollistin 29-vjeçar Tristan Thompson, ka mësuar revista People.