Showbiz

Lana Del Rey rikthehet në televizionet amerikane pas nëntë vjetësh

 

Këngëtarja e njohur Lana Del Rey e ka interpretuar këngën e saj të re, “Let Me Love You Like A Woman”, në episodin e fundit të emisionit të njohur televiziv, “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. Kështu ajo e shënoi paraqitjen e parë në televizionet amerikane, në nëntë vjetët e fundit.

Performanca është xhiruar më herët në një bar të paidentifikuar, e shoqëruar në skenë nga instrumentistë dhe këngëtare përcjellëse. Dhe videoja i ngjason një filmi të vjetër melankolik.