Showbiz

Familja Kardashian/Jenner nënshkruan marrëveshje me platformën “Hulu”

 

Familja Kardashian/Jenner po bëhet gati të rikthehet në ekran, pavarësisht se në fillim të këtij viti e bëri të ditur lajmin se ky do të ishte sezoni i fundit i emisionit, “Keeping Up With The Kardashians”, i cili e bëri atë një prej familjeve më të famshme në botë.

Platforma abonuese “Hulu” në fund të javës së kaluar, e bëri publik lajmin se ka arritur marrëveshje bashkëpunimi me motrat Kim, Khloe dhe Kourtney Kardashian, nënën e tyre Kris Jenner dhe dy motrat e vogla, Kylie dhe Kendall Jenner.