Showbiz

Kardashianët tregojnë dekorimet spektakolare brenda shtëpive të tyre luksoze

Kardashianët tregojnë dekorimet spektakolare brenda shtëpive të tyre luksoze
 

Festat e Kardashianëve! Kim, Khloe, Kylie, Kourtney e Kris, kanë dekoruar shtëpitë e tyre për Krishtlindje e për Vitin e Ri.

Kim Kardashian është ajo që ka bërë publike së fundmi disa fotografi të dekorimit brenda shtëpisë, dhe sigurisht, duket spektakolare. Një pemë masive është parë në shtëpinë e Kimit, e cila, siç raporton DailyMail, ka nxjerrë jashtë dekorimet nga viti i kaluar.