Showbiz

“Spice Girls” mund të ribashkohen me rastin e 25-vjetorit të debutimit

“Spice Girls” mund të ribashkohen me rastin e 25-vjetorit të debutimit
 

Mel C i ka ngacmuar fansat me deklaratën se pesë anëtaret e bendit “Spice Girls”, janë në bisedime e sipër për t’u ribashkuar me rastin e 25-vjetorit të debutimit të tyre në skenë.

Viti 2021 e shënon 25-vjetorin e paraqitjes së parë publike të pesë vajzave, Mel C, Geri Horner, Mel B, Emma Bunton dhe Victoria Beckham. Grupi i cili e gëzoi një karrierë të jashtëzakonshme në skenën e muzikës anembanë botës, debutoi me hitin “Wannabe”.