Showbiz

Meghan Trainor lanson album me muzikë të Krishtlindjeve

Meghan Trainor lanson album me muzikë të Krishtlindjeve
 

Meghan Trainor i ka tejkaluar shumë sfida të jetës, është martuar me burrin e ëndrrave, është në pritje të fëmijës së parë, si dhe e ka realizuar ëndrrën e kamotshme me albumin e saj të fundit, “A Very Trainor Christmas”.

“Jam shtatzënë kështu që po ndihem shumë e plotë dhe në kontroll të jetës sime, por kjo është një ndjenjë shumë e bukur. Është kënaqësi ta promovosh një album me muzikë Krishtlindjes. Më pëlqen t’i vesh këto rroba shumëngjyrëshe dhe jo atraktive të festave të fundvitit, dhe më vjen mirë që nuk jemi të obliguar sivjet të udhëtojmë, por po qëndrojmë të sigurt në shtëpitë tona”, ka deklaruar këngëtarja në një intervistë të fundit për Reutersin.