Showbiz

​Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

​Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë
 

Aktori Ben Affleck është në një gjendje të vështirë mendore, dhe kjo konfirmohet nga fotot e paparacëve në rrjetet sociale.

Miqtë e tij të ngushtë, si dhe familjarët, janë shumë të shqetësuar për shëndetin e aktorit hollivudian. Sipas tyre, arsyeja është ndarja me aktoren Ana de Armas, pikërisht kur ai rifitoi besimin në dashuri pas divorcit me Jennifer Garner dhe kapërceu problemin e madh të alkoolit, por lumturia e tij nuk zgjati shumë.