Showbiz

Loredana publikon dokumentar, pjesë e tij është edhe Mozziku

Loredana publikon dokumentar, pjesë e tij është edhe Mozziku
 

Reperja nga Kosova, e rritur në Zvicër, Loredana Zefi, ka publikuar një pjesë të dokumentarit të saj.

Pjesë e dokumentarit është Mozzik. Aty flet për jetën e saj me reperin Mozzik, se si ishte njohur dhe problemet që kanë pasur. Nuk lënë pa përmendur edhe dashurinë mes njëri-tjetrit.