Showbiz

Kristen Stewart pjesë e filmit të parë të festave të fundivitit që ekranizon dashurinë mes dy lesbikeve

Kristen Stewart pjesë e filmit të parë të festave të fundivitit që ekranizon dashurinë mes dy lesbikeve
 

Në kohën kur mund të mendojmë se Hollywoodi i ka bërë të gjitha, vjen një projekt i ri kinematografik me disa kthesa të dukshme.

Filmi “Happiest Season” i cili lansohet të premten në platformën digjitale Hulu, dhe ku rolin protagonist e luan aktorja Kristen Stewart, e thyen akullin në këtë industri si një komedi romantike e cila flet për një çift lesbikesh, dhe ngjarja zë vend në kohën e festave të fundvitit, transmeton Koha.