Showbiz

Douglas rrëfen njohjen me Catherine Zeta-Jones

Douglas rrëfen njohjen me Catherine Zeta-Jones
 

Michael Douglas ka kthyer në vëmendje kujtimet me gruan e tij Catherine Zeta-Jones.

Dyshja e famshme festoi 20-vjetorin e martesës dhe për ta shënuar rastin e veçantë, Douglas, 76-vjeçar, ndau një mesazh ‘audio’ në Instagram duke detajuar se si u takua me gruan e tij.