Showbiz

Paralajmërohet vazhdimi i tretë i filmit “A Quiet Place”

Paralajmërohet vazhdimi i tretë i filmit “A Quiet Place”
 

Studioja filmike “Paramount Pictures” e ka bërë të ditur lajmin se po bëhet gati për ta lansuar një vazhdim të tretë të filmit “A Quiet Place”.

Sipas portalit “Deadline”, studioja e famshme e ka angazhuar Jeff Nicholsin, i njohur për film atë tillë si “Midnight Special” dhe “Take Shelter” për ta shkruar dhe drejtuar filmin, i cili bazohet në idenë origjinale të aktorit dhe regjisorit John Krasinski.